Hovedutvalget 2018 -2019

Hovedutvalget for LO-klubbene i Aker Solutions konsernet består av følgende 10 medlemmer:

  Atle Teigland
Konserntillitsvalgt LO
Aker Solutions ASA
 
Epost: atle.teigland@akersolutions.com
Priv.epost: atle.teigland@haugnett.no
Telefon:
Mobil: +47 909 68 829
Telefon privat: +47 909 68 829

HQ; Oksenøyveien 8, 1366 Lysaker




  Oddvar Hølland
Vara konserntillitsvalgt & Klubbleder, Fellesforbundet
Aker Solutions Egersund
 
Epost: oddvar.holland@akersolutions.com
Priv.epost:
Telefon: +47 51 46 94 74
Mobil: +47 958 44 589
Telefon privat: +47 51 43 83 56
Postadresse: Hovlandsveien 160, 4370 EGERSUND



  Kurt Johansen
Klubbleder Fellesforbundet
Aker Solutions Reisegruppen

Epost: kurt.johansen@akersolutions.com
Priv.epost:
Telefon: +47 21 08 90 77
Mobil: +47 407 01 845
Telefon privat: +47 971 70 476
Postadresse: PO Box 589, 4003 Stavanger



  Tommy Angeltveit
Klubbleder, Industri & Energi
Aker Solutions Ågotnes
Epost: tommy.angeltveit@akersolutions.com
Priv.epost:
Telefon: +47 56 31 52 83
Mobil:+47  917 13 246
Telefon privat: +47 56 31 15 30
Postadresse: Aker Subsea, P.O Box 143, NO-5346 ÅGOTNES



  Edith Synnøve Bjerkan
Fellesrepresentant funksjonærer  FLT & HK i Aker Solutions og Aker ASA
Leder bedriftsgruppe FLT 
Aker Solutions Kristiansund
Epost: Edith.Synnove.Bjerkan@akersolutions.com
Priv.epost:
Telefon:
Mobil:900 92 487
Telefon privat:
Postadresse:



  Arne Rødby
Klubbleder, Fellesforbundet
Aker Solutions Tranby
 
Epost: arne.rodby@akersolutions.com
Priv.epost:
Telefon:
Mobil: +47 991 29 546
Telefon privat:
Postadresse: 







  Leif-Egil Thorsen
Klubbleder, EL&IT-forbundet
Aker Solutions EIT
 
Epost: leif-egil.thorsen@akersolutions.com
Priv.epost:
Telefon: +47 51 86 57 73
Mobil: +47 934 39 162
Telefon privat:
Postadresse: PO Box 589, 4003 Stavanger



  Halvor Been
Klubbleder, Fellesforbundet
Aker Solutions  Moss
 
Epost: halvor.been@akersolutions.com
Priv.epost:
Telefon:
Mobil: +47 402 23 769
Telefon privat:
Postadresse: Pb. 1002 Jeløy, 1510 MOSS



Wenke Heien
Klubbleder FLT
Aker Solutions Egersund
Epost: wenke.heien@akersolutions.com
Priv.epost:
Telefon: +47 51 46 93 41
Mobil: : +47 918 55 336

Telefon privat:
Postadresse: Hovlandsveien 160, 4374 EGERSUND



  Terje Hansen
Koordinerende HVO
Leder HVO-nettverket Aker Solutions
Epost: terje.hansen2@akersolutions.com
Priv.epost:
Telefon:
Mobil: +47 99347603
Telefon privat:
Postadresse: